İthalat

ONIMEX Group; kimyasal hammaddeler, madencilik, petrol ürünleri, hurda alimunyum, plastik ve türevi ürünlerin ithalatını yapmaktadır. Ürün tedariğinin yanında lojistik ve gümrükleme konusunda yerli ve yabancı şirketlerede destek sağlamaktadır.

Ayrıca Kuzey Afrikadan anlaşmalı olduğu yerel üreticiler aracılığı ile Argan yağı ithalatınıda gerçekleştirmektedir. Uzakdoğu, Amerika, Avrupa ve Afrikada'ki yerel üretici ve aracı firmlarla birlikte faaliyetler göstermekte olup ihtiyaca göre ürün tedariği gerçekleştirebilmektedir.

İthalat
ihracat

İhracat

İhracata konu olan maddeler Türkiye'deki yerel üreticilerle ortak çalışmalar yürütüp her türlü ihracat hizmetlerine yardımcı olmaktadır. Kozmetik, kişisel bakım, dezenfektan, mask, eldiven, kimyasal hammedeler ihracat faaliyetini yürüttüğümüz ana kalemler olarak göze çarpmaktadır. Hedef pazarları CIS ülkeleri, Ortadoğu ve Avrupa'dır.

Aynı zamanda Kuzey Afrika'yada tekstil ihracatı gerçekleştirmektedir. Mikro konusunda yılların tecrübe ve birikimi ile iş ortaklarımıza destek sağlamaktayız. Ayrıca grup şirketlerimiz ile iş ortaklarımıza uçtan uca teknoloji desteğide sağlayabilmekteyiz.